Po co wam ten ślub, czyli sytuacja osób LGBT+ w Polsce

Zanim zaczniemy konfrontować się z przygotowaniami do ślubu, zakładając już, że z wykorzystaniem poprzedniego posta, zdobyliście serce drugiej połówki, zastanówmy się na chwile nad podstawowym pytaniem, jakie zadadzą nam absolutnie wszyscy.

Po co wam (nam) ten ślub?

Jak wiadomo w heteromatrixie ludzie pobierają się z miłości, i cały ten bajkowy, pełen blichtru ślub, biała suknia, kareta, rzeźby z lodu i pokaz fajerwerków to nic innego jak dowody miłości, wierności, i że aż do śmierci.

Homoseksualiści, jak wiadomo, to rozwiązłe istoty, których ciało pokrywają łuski, te z kolei pokryte są toksycznym śluzem o zawartości gender, którym oblepiają wszystko co napotkają na swojej drodze a najchętniej małe dzieci. Skąd więc pomysł, aby te potwory ubierać w suknie i pakować do karety? No kto to widział?

Na szczęście większość z nas, dokonała już wyboru czerwonej tabletki, najczęściej w wieku prenatalnym, czyli uświęconym, i wiemy, że poza heteromatrixem prawda jest zupełnie inna, a mianowicie nikt z nas nie jest doskonały i jesteśmy sobie równi, przynajmniej na poziomie DNA. Rozróżnianie ludzi na podstawie ich orientacji / rasy / przynależności religijnej lub jej braku jest nadal sportem narodowym wielu krajów w tym polski. Problem polega na tym, że na temat naszych potrzeb wypowiadają się Ci, którzy nie maja o nas zielonego pojęcia. Próby dyskusji i edukacji tych osób spełzły na niczym, i środowisko LGBT+ w dużej mierze postanowiło zostawić tych ludzi na samozagładę. Dlatego też, jeśli zaplącze się tu ktoś, kto uważa w XXI wieku, że homoseksualizm jest chorobą, nie będziemy z nim dyskutować.

Ślub jest nam potrzebny dokładnie do tego samego co każdej innej parze, z drobnym wyjątkiem: na pewno nie chodzi o nieplanowaną ciążę, ulgi podatkowe ani hektary, w których posiadanie wejdziemy dzięki ożenkowi.. Jest to świadoma decyzja dwojga kochających się ludzi, którzy dojrzewają do zalegalizowania swojego związku, tak jak wcześniej poczuli gotowość aby razem zamieszkać, lub mieć wspólne konto, czy nawet, wspólnie zbierać naklejki na świeżaki.

I zabieranie tego prawa grupie obywateli jest jawną dyskryminacją, na którą w XXI wieku nie ma miejsca nigdzie na świecie, i krajowi, który w ten sposób traktuje swoich rodaków, mówimy serdeczne: pa! Jako małżeństwo mamy zamiar rozpocząć życie w kraju, gdzie pytanie o sytuację osób LGBT+ przypomina pytanie o sytuację blondynów w polsce* – nikt nie zastanawia się jaka jest, bo nikt nie postrzega blondynów jako odmiennej grupy.

Ślub jest prawem każdej kochającej się pary, i jeśli można go zawierać z takich powodów jak chęć zdobycia obywatelstwa, czy ojca dla swojego nienarodzonego dziecka, to czemu nie z miłości, która jest tym trwalsza, że musi znosić z reguły dużo większy społeczny lincz. Fakt, że w ogóle musimy się tłumaczyć z naszych wyborów pokazuje jak chore są schematy społeczeństwa w jakim żyjemy.

Projekt podróż <— tutaj polecamy zobaczyć jak społeczeństwo odbiera małżeństwo lesbijek.

Antidotum wydaje się być jedno – głośne mówienie prawdy o nas samych. Jesteśmy częścią tej społecznej tkanki, którą w przerażającej większości toczy rak ignorancji, katolicko – narodowościowej buty i zaściankowej dulszczyzny. Częścią, która się nie da się wyciąć, która pozostaje odporna na działanie patogentów kościelnej narracji. Jesteśmy tu i rozwijamy się, łączymy w pary, żenimy się, wychodzimy za mąż za osoby tej samej płci i zakładamy nowe, tęczowe rodziny czy się to komuś podoba czy nie.

Europa prędzej będzie bezludna niż biała, a polska będzie czerwona, od koloru twarzy obrońców jej moralności. My zaś chcemy żyć w spokoju pod tęczową flaga, tam gdzie nam najwygodniej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Polecane